Kosmetyki motocyklowe z Moto Care

Moto Care preparat do czyszczenia łańcucha

500 ml Preparat do czyszczenia i odtłuszczania

łańcuchów motocyklowych. Usuwa  smary,

pył hamulcowy, pozostałości olejów.

Nie pozostawia osadów i nalotów.

Bezpieczny – bez  rozpuszczalników chlorowych, silikonu i acetonu. Do stosowania w łańcuchach zwykłych oraz w łańcuchach z elementami gumowymi O-Ring, X-Ring i Z-Ring. 360º działanie - produkt wyposażono w specjalny rozpylacz i zawór kulowy. Zapewnia to działanie produktu w każdej pozycji - nawet przy trudno dostępnych elementach.

 

Moto Care Do czyszczenia motocykla 500 ml Specjalny, niepieniący środek przeznaczony jest do czyszczenia motocykli, Quadów i skuterów. Usuwa pozostałości po owadach, kurz, błoto oraz tłuste zanieczyszczenia drogowe. Może być używany czyszczenia całego motocykla, w tym elementów plastikowych, metalowych lakierowanych i nielakierowanych, owiewek i szybek. Zawiera filtr UV zapobiegający płowieniu czyszczonych powierzchni.

 

Moto Care Płyn do usuwania owadów 500 ml. Usuwa owady i ich pozostałości z owiewek, szyb, lusterek i świateł. Zmiękcza i rozpuszcza zabrudzenia ułatwiając ich usuwanie. Bezpieczny dla lakieru, chromu, elementów plastikowych oraz reflektorów klasycznych i xenonowych. Pozostawia powłokę ochronną, która ułatwia kolejne czyszczenie.

 

29 marca 2016

POWRÓT

SKLEP: 

MOTORYZACYJNY

MOTOCYKLOWY

ROWEROWY

WIELOBRANŻOWY

 

42-253 JANÓW

UL. LELOWSKA 1 

 

GODZINY OTWARCIA

 

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8:30-17:30

SOBOTA:

8:30-15:00

Tel. 602 147 765

Copyright 2018 MOTOGUM